Birgit Broms

Birgit Broms
Birgit Broms
Birgit Broms
Birgit Broms
Birgit Broms
Birgit Broms
Birgit Broms
Birgit Broms
Birgit Broms
Birgit Broms
Birgit Broms
Birgit Broms

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BIRGIT BROMS (1924-2009): Stilleben med fotogenlampor och frukt, signerad B Broms, olja på duk, ca 55x36 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

623695

2019-03-25