Axel Wilhelm Nordgren olja

Axel Wilhelm Nordgren olja
Axel Wilhelm Nordgren olja
Axel Wilhelm Nordgren olja
Axel Wilhelm Nordgren olja
Axel Wilhelm Nordgren olja
Axel Wilhelm Nordgren olja
Axel Wilhelm Nordgren olja
Axel Wilhelm Nordgren olja
Axel Wilhelm Nordgren olja
Axel Wilhelm Nordgren olja

Klubbat för:

450 SEK

6 000 SEK

AXEL WILHELM NORDGREN (1828-1888): Kustlandskap i månsken, signerad och daterad A. Nordgren 86, olja på duk, ca 88x134 cm

smärre färgbortfall, krackeleringar, retuscher

623715

2019-03-19