Klubbat för:
450 SEK
6 000 SEK
AXEL WILHELM NORDGREN (1828-1888): Kustlandskap i månsken, signerad och daterad A. Nordgren 86, olja på duk, ca 88x134 cm
smärre färgbortfall, krackeleringar, retuscher
623715
2019-03-19