Sigurd Ressel Falcon fåtölj och fotpall
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIGURD RESELL, Falcon, fåtölj samt fotpall, stomme i betsad formböjd bok. knapphäftad klädsel i skinn, 1900-talets andra hälft, Vatne Möbler Norge, höjd ca 99, sitthöjd 35 cm
Bruksslitage / patina
623716
2019-03-14