Sigurd Ressel Falcon fåtölj och fotpall

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIGURD RESELL, Falcon, fåtölj samt fotpall, stomme i betsad formböjd bok. knapphäftad klädsel i skinn, 1900-talets andra hälft, Vatne Möbler Norge, höjd ca 99, sitthöjd 35 cm

Bruksslitage / patina

623716

2019-03-14