Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
H. T. HUANG, "Toucan lamp", bordsarmatur, plast, 1980/90-tal, i form av pelikan, höjd ca 34 cm
Fungerar enligt kund. Smärre slitage.
623720
2019-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här