Madeleine Pyk oljemålning föreställande tiger

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

MADELEINE PYK (f. 1934): Motiv föreställande tiger, signerad M Pyk, olja på duk, ca 58x42 cm

623721

2019-03-15