Bultlås samt beslag

Bultlås samt beslag
Bultlås samt beslag
Bultlås samt beslag
Bultlås samt beslag
Bultlås samt beslag
Bultlås samt beslag

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BULTLÅS samt BESLAG, järnsmide, 1700/1800-tal, längd lås 18-15, beslag 26x14 cm

Åldersrelaterat slitage, låsen går ej att öppna, rost

623734

2019-03-14