Sybord och stolar

Sybord och stolar
Sybord och stolar
Sybord och stolar
Sybord och stolar
Sybord och stolar
Sybord och stolar
Sybord och stolar
Sybord och stolar
Sybord och stolar
Sybord och stolar
Sybord och stolar
Sybord och stolar
Sybord och stolar
Sybord och stolar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SYBORD, STOLAR, 1 par, BORDSUR, 1900-talets början, fanerade med mahogny, fällbar skiva med inredning och spegel, Helsingfors, höjd ca 74, 66x66 cm, ritning medföljer

Slitage, smärre fanerbortfall

623742

2019-03-13