Sybord och stolar
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SYBORD, STOLAR, 1 par, BORDSUR, 1900-talets början, fanerade med mahogny, fällbar skiva med inredning och spegel, Helsingfors, höjd ca 74, 66x66 cm, ritning medföljer
Slitage, smärre fanerbortfall
623742
2019-03-13