Arvid Fougstedt oljemålning

Arvid Fougstedt oljemålning
Arvid Fougstedt oljemålning
Arvid Fougstedt oljemålning
Arvid Fougstedt oljemålning
Arvid Fougstedt oljemålning
Arvid Fougstedt oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARVID FOUGSTEDT (1888-1949): Figurscen, signerad Fougstedt, olja på duk, ca 67x54 cm

623752

2019-03-14