Oljemålning föreställande man och korvar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, sekelskiftet 1800/1900, föreställande man omgiven av korvar, otydligt signerad i det övre högra hörnet, olja på pannå, ca 19x14 cm

623755

2019-03-15