Skeppskronometer Ryssland
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKEPPSKRONOMETER, 1970/80-tal, Ryssland, "Poljot", kronometergång, urtavla med arabiska siffror, urhus i mässing, numrerad 03922, etui i trä med mässingsdetaljer, schatullets höjd 25 cm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen
623757
2019-03-14