Skeppskronometer Ryssland

Skeppskronometer Ryssland
Skeppskronometer Ryssland
Skeppskronometer Ryssland
Skeppskronometer Ryssland
Skeppskronometer Ryssland
Skeppskronometer Ryssland
Skeppskronometer Ryssland
Skeppskronometer Ryssland
Skeppskronometer Ryssland
Skeppskronometer Ryssland

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKEPPSKRONOMETER, 1970/80-tal, Ryssland, "Poljot", kronometergång, urtavla med arabiska siffror, urhus i mässing, numrerad 03922, etui i trä med mässingsdetaljer, schatullets höjd 25 cm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen

623757

2019-03-14