Kanna empire

Kanna empire
Kanna empire
Kanna empire
Kanna empire
Kanna empire
Kanna empire
Kanna empire
Kanna empire
Kanna empire
Kanna empire
Kanna empire
Kanna empire
Kanna empire
Kanna empire
Kanna empire
Kanna empire

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

KANNA, med lock, empire, porslin, sannolitk Frankrike, delvisförgylld dekor, hänkel med dekor av liggande lejon, höjd ca 25 cm

Kuntoraportti

Slitage

623766

Päivämäärä:

2019-03-14