Kanna empire
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
KANNA, med lock, empire, porslin, sannolitk Frankrike, delvisförgylld dekor, hänkel med dekor av liggande lejon, höjd ca 25 cm
Kuntoraportti
Slitage
623766
Päivämäärä:
2019-03-14