Skänkkanna assietter och trätallrik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÄNKKANNA, ASSIETTER, 2 st, tenn, TRÄTALLRIK, 1800-tal, bla Karl Peter Lindborg, Kristianstad, kannans höjd ca 20 cm

Slitage och bucklor

623767

2019-03-14