Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURIN, CREMEKOPP och BURK, 17/1800-tal, figurin föreställande Queen Victoria, cremekoppen märkt MB för Marieberg, höjd ca 9-27,5
Slitage, burk saknar lock
623784
2019-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här