Figurin cremekopp och burk

Figurin cremekopp och burk
Figurin cremekopp och burk
Figurin cremekopp och burk
Figurin cremekopp och burk
Figurin cremekopp och burk
Figurin cremekopp och burk
Figurin cremekopp och burk
Figurin cremekopp och burk

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, CREMEKOPP och BURK, 17/1800-tal, figurin föreställande Queen Victoria, cremekoppen märkt MB för Marieberg, höjd ca 9-27,5

Slitage, burk saknar lock

623784

2019-03-14