Klubbat för:
90 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STINA FORSSELL (1906-1970): Porträtt, signerad och daterad -30, olja på duk, ca 54x44 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Ytmärken, repa
623785
2019-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här