Nattkärl japan 1800-tal
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
NATTKÄRL, porslin, Japan, 1800-talets andra hälft, dekor i emaljfärger av figurscener, höjd 19, diameter ca 21,5 cm
Kuntoraportti
bruksslitage
623791
Päivämäärä:
2019-03-14