Dosa 1700-tal sköldpadd silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSA, 1700-tal, invändigt med sköldpadd, dekor av rocailler i silver, hölje av koppar med reliefdekor, höjd 4, diameter 8,5 cm

Skador, lagningar

623796

2019-03-19