Wiwen Nilsson ring med månsten
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WIWEN NILSSON, ring, silver med cabochonslipad månsten, ca 8 ct, Lund, 1968, ringstorlek 16, totalvikt ca 12.8 g
Slitage, stenen sitter lös i infattningen, har två nagg och är ganska repad
623800
2019-03-17