Curt Clemens oljemålning

Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CURT CLEMENS (1911-1947): Läsande flicka, signerad och daterad Clemens -42, olja på pannå, ca 50x66 cm

623804

2019-03-14