Piedestaler 1800-tal

Piedestaler 1800-tal
Piedestaler 1800-tal
Piedestaler 1800-tal
Piedestaler 1800-tal
Piedestaler 1800-tal
Piedestaler 1800-tal
Piedestaler 1800-tal
Piedestaler 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTALER, 1 par, 1800-talets senare del, mörkbetsat trä, i form av kolonner med fyrkantiga baser och avställningsytor, höjd ca 110 cm

Fuktskadade, spricka, färgbortfall

623805

2019-03-13