Torsten Erasmie oljemålning
Valmis
2019-03-14
623810
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
TORSTEN ERASMIE (född 1943): Hus i vinterskrud, signerad, olja på duk, ca 40x50 cm