Torsten Erasmie oljemålning

Torsten Erasmie oljemålning
Torsten Erasmie oljemålning
Torsten Erasmie oljemålning
Torsten Erasmie oljemålning
Torsten Erasmie oljemålning
Torsten Erasmie oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TORSTEN ERASMIE (född 1943): Hus i vinterskrud, signerad, olja på duk, ca 40x50 cm

623810

2019-03-14