Oljemålning/överstycke

Oljemålning/överstycke
Oljemålning/överstycke
Oljemålning/överstycke
Oljemålning/överstycke

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) Figursen med Merkurius, olja på duk, ca 76x112 cm

Renoverad

623812

2019-03-13