Ivars bordslampor 1 par

Ivars bordslampor 1 par
Ivars bordslampor 1 par

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IVARS, bordslampor, 1 par, mässing, 1970-tal, modell 1246, skärmar klädda i grönt tyg, höjd inkl. skärm 58 cm

mindre slitage

623818

2019-03-13