Fristående hyllor Danmark 1960-tal
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HYLLSYSTEM, Danmark, 1960-tal, ek och ekfanér, 3 fristående sektioner, med 3 hyllplan upptill, höj- och sänkbar skrivklaff på mitten, samt skåp undertill med bakomliggande låd- och hyllinredning, storlek per enhet: höjd ca 218, djup ca 45, bredd ca 110 cm
Bruksslitage, repor, märken, mindre fanérskador
623828
2019-03-14