Oljemålning föreställande flicka med tamburin

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, flicka med tamburin, 1800-tal, Sydeuropa, olja uppsatt på duk, signerad F N P?, ca 81x105 cm

Lagningar, retuscher, repor

623841

2019-03-20