Byrå med spegel Queen Anne-stil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, SPEGEL, Queen Anne-stil, 1900-talets slut, American Drew, North Wilkesboro, USA, mahogny, byrå med 3 lådor, mässingsbeslag, höjd ca 80, bredd ca 95, djup ca 48 cm, mått spegel ca 105x80 cm
Bruksslitage
623844
2019-03-14