Soffa gustaviansk stil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, 1800-talets andra hälft, gustaviansk stil, delvis träskuren dekor, delvis beklädd rygg, vitbemålad, delvis bronserad, sitthöjd ca 43, längd ca 158 cm
Möjligen omarbetad, kompletterad, senare bemålad, senare bronserad, mindre skador
623850
2019-03-15