Soffa gustaviansk stil

Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1800-talets andra hälft, gustaviansk stil, delvis träskuren dekor, delvis beklädd rygg, vitbemålad, delvis bronserad, sitthöjd ca 43, längd ca 158 cm

Möjligen omarbetad, kompletterad, senare bemålad, senare bronserad, mindre skador

623850

2019-03-15