Fåtöljer med fotpallar 1 par,

Fåtöljer med fotpallar 1 par,
Fåtöljer med fotpallar 1 par,
Fåtöljer med fotpallar 1 par,
Fåtöljer med fotpallar 1 par,
Fåtöljer med fotpallar 1 par,
Fåtöljer med fotpallar 1 par,
Fåtöljer med fotpallar 1 par,
Fåtöljer med fotpallar 1 par,
Fåtöljer med fotpallar 1 par,
Fåtöljer med fotpallar 1 par,

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FÅTÖLJER MED FOTPALLAR, 1 par, bambu, rotting, ställbara ryggar, sitshöjd 35 cm, total längd ca 140 cm.
Enligt uppgift köpta på Svenskt Tenn under 1960-talet.

Några skador

623853

2019-03-17