Longines armbandsur

Longines armbandsur
Longines armbandsur
Longines armbandsur
Longines armbandsur
Longines armbandsur
Longines armbandsur
Longines armbandsur
Longines armbandsur
Longines armbandsur
Longines armbandsur

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LONGINES, Flagship Ultra Chron, armbandsur, guld+stål, 1960-tal, plexiglas, automatiskt uppdrag, datum, refnr. 8058-1, verknr. 14824650, cal 431, läderarmband ej original, sölja ej original, diameter 35 mm

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage

623861

2019-03-17