Longines armbandsur
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LONGINES, Flagship Ultra Chron, armbandsur, guld+stål, 1960-tal, plexiglas, automatiskt uppdrag, datum, refnr. 8058-1, verknr. 14824650, cal 431, läderarmband ej original, sölja ej original, diameter 35 mm
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage
623861
2019-03-17