Klubbat för:
10 000 EUR
Utropspris
10 000 EUR
MERAB GURAMOVICH ABRAMISHVILI (1957-2006) Paradis, signerad samt daterad 1989, olja och blandteknik på pannå, 153x180 cm
623872
2019-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här