Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WIENERBRONSER, 4 st, 1900-tal, ödla, igelkott, hund samt fågelpar, längder ca 6-13 cm
Slitage
623878
2019-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här