Wienerbronser 4 st 1900-tal

Wienerbronser 4 st 1900-tal
Wienerbronser 4 st 1900-tal
Wienerbronser 4 st 1900-tal
Wienerbronser 4 st 1900-tal
Wienerbronser 4 st 1900-tal
Wienerbronser 4 st 1900-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WIENERBRONSER, 4 st, 1900-tal, ödla, igelkott, hund samt fågelpar, längder ca 6-13 cm

Slitage

623878

2019-03-14