Superspider design Dux Design Team

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

DUX DESIGN TEAM, "Superspider", liggfåtölj, Dux, kromat underrede, mörkgrön skinnklädsel, sitthöjd ca 39, längd ca 145 cm

Ytskador och slitage

623884

2019-03-14