Klubbat för:
11 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
BERTA HANSSON (1910-1994): Bygata i vinterskrud, monogramsignerad BH, olja på pannå, ca 31x20 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Zustandsbeschreibung
623894
2019-03-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner