SOFFA, nyrokoko

SOFFA, nyrokoko
SOFFA, nyrokoko
SOFFA, nyrokoko
SOFFA, nyrokoko
SOFFA, nyrokoko
SOFFA, nyrokoko
SOFFA, nyrokoko
SOFFA, nyrokoko
SOFFA, nyrokoko
SOFFA, nyrokoko

Klubbat för:

750 SEK

2 500 SEK

SOFFA, nyrokoko, 1800-talets andra hälft. Mörkbetsat trä. Sits klädd med plysch. Djuphäftning. Längd 170 cm, sitshöjd ca 47 cm.

Åldersrelaterat slitage med några skador och lagningar. Senare klädsel.

623899

2019-03-21