Arnold Plagemann oljemålning

Arnold Plagemann oljemålning
Arnold Plagemann oljemålning
Arnold Plagemann oljemålning
Arnold Plagemann oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ARNOLD PLAGEMANN (1826-1862): Segelfartyg till havs, signerad och daterad Plagemann -61, olja på duk, 25x47 cm

Smärre krackeleringar

623902

2019-03-14