Gunilla Andersson oljemålning

Gunilla Andersson oljemålning
Gunilla Andersson oljemålning
Gunilla Andersson oljemålning
Gunilla Andersson oljemålning
Gunilla Andersson oljemålning
Gunilla Andersson oljemålning
Gunilla Andersson oljemålning
Gunilla Andersson oljemålning

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GUNILLA ANDERSSON (samtida): Komposition, a tergo signerad och daterad Gunilla Andersson 2009, olja på duk, ca 136x115 cm

623906

2019-03-31