Punschmuggar i silver

Punschmuggar i silver
Punschmuggar i silver
Punschmuggar i silver
Punschmuggar i silver
Punschmuggar i silver
Punschmuggar i silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PUNSCHMUGGAR, 12 st, silver, 8 st GAB och 4 st Ceson, snarlika, invändigt förgyllda, vikt ca 356 g, höjd ca 5 cm

Smärre slitage

623925

2019-03-14