Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PUNSCHMUGGAR, 12 st, silver, 8 st GAB och 4 st Ceson, snarlika, invändigt förgyllda, vikt ca 356 g, höjd ca 5 cm
Smärre slitage
623925
2019-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här