Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRAM VAN VELDE (Holland 1895-1981): Komposition, signerad Bram Van Velde, EA, färglitografi, ca 43x60 cm
623932
2019-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här