Bram Van Velde färglitografi

Bram Van Velde färglitografi
Bram Van Velde färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

BRAM VAN VELDE (Holland 1895-1981): Komposition, signerad Bram Van Velde, EA, färglitografi, ca 43x60 cm

623932

2019-03-15