Nattkista

Nattkista
Nattkista
Nattkista
Nattkista
Nattkista
Nattkista
Nattkista
Nattkista
Nattkista
Nattkista
Nattkista
Nattkista
Nattkista
Nattkista

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NATTKISTA, barock, tidigt 1700-tal, med intarsia och dekorativ nyckelplåt samt krona, senare benställning, nyckel finns, höjd ca 76 samt 65x46 cm

Mindre fanérskador, bruks och åldersrelaterat slitage

623937

2019-03-14