Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GARIBALDI LINDBERG (1863-1957), tillskriven: Tröst, bär signatur, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 38x33 cm
Smärre ytskador
623938
2019-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här