Fransk skola oljemålning

Fransk skola oljemålning
Fransk skola oljemålning
Fransk skola oljemålning
Fransk skola oljemålning

Klubbat för:

42 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRANSK SKOLA (1800-talets andra hälft): Landskap med figurer, bär signatur, olja på duk, 32x40,5 cm

Dubblerad

623950

2019-03-19