Ellen Trotzig oljemålning

Ellen Trotzig oljemålning
Ellen Trotzig oljemålning
Ellen Trotzig oljemålning
Ellen Trotzig oljemålning
Ellen Trotzig oljemålning
Ellen Trotzig oljemålning
Ellen Trotzig oljemålning
Ellen Trotzig oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ELLEN TROTZIG (1878-1949): Landskap, signerad Ellen Trotzig, olja på duk, ca 50x51 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

623953

2019-03-25