Skyltdocka

Skyltdocka
Skyltdocka
Skyltdocka
Skyltdocka
Skyltdocka
Skyltdocka
Skyltdocka
Skyltdocka
Skyltdocka
Skyltdocka

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKYLTDOCKA, 1900-talets andra hälft, teak och svart lackerad metall, snurrbar, höjd ca 172 cm

Bruksslitage

623955

2019-03-14