Lilux golvlampor

Lilux golvlampor
Lilux golvlampor
Lilux golvlampor
Lilux golvlampor
Lilux golvlampor
Lilux golvlampor
Lilux golvlampor
Lilux golvlampor
Lilux golvlampor
Lilux golvlampor

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LILUX, golvlampor, 2 st, 1900-talets andra hälft, modell L 1490, för 2 glödlampor, trumpetfot i lättmetall, stam i förkromat stålrör, höj- och sänkbar skärm av vit akrylplast, etikettmärkta, höjd ca 150 cm

Bruksslitage, repor, bucklor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

623957

2019-03-14