Siri Derkert litografi

Siri Derkert litografi
Siri Derkert litografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIRI DERKERT (1888-1973): "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", signerad i plåten (tryckt signatur), 19/50, litografi, bladmått ca 60x40 cm

623967

2019-03-15