Clifford Wright

Clifford Wright
Clifford Wright
Clifford Wright
Clifford Wright
Clifford Wright
Clifford Wright
Clifford Wright
Clifford Wright

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CLIFFORD WRIGHT (USA, 1919-1999): (3) Kompositioner, signerad och daterad -58, blandteknik på kartong, ca 37x37, 37x40, 40x38 cm

623974

2019-03-15