Oljemåling

Oljemåling
Oljemåling
Oljemåling
Oljemåling

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Gustavsvik Herrgård, Värmland, olja på duk, ca 19x26 cm

623983

2019-03-15